Małgorzata LESZCZEWSKA-WŁODARSKA

590.00

CYRK wg Xięgi Bałwochwalczej Brunona Schulza, 1991

Akwaforta, papier; 14 x 18,5 cm (odcisk płyty)

Sygnowana ołówkiem pod ryciną: Cyrk wg cliché-verre B. Schulza 231/300 akwaforta M.L.Włodarska 1991

ur. 1953

Graficzka z Katowic, pasjonuje się odtwarzaniem zaginionych dzieł i stosowaniem nietypowych technik graficznych.