Małgorzata LESZCZEWSKA-WŁODARSKA

590.00

OGIERY I EUNUCHY wg Xięgi Bałwochwalczej Brunona Schulza, 1992

Akwaforta, papier; 18 x 25 cm (odcisk płyty)

Sygnowana ołówkiem pod ryciną: Ogiery i eunuchy wg cliché-verre B. Schulza 231/300 akwaforta M.L.Włodarska 1992