Kazimierz JACHIMOWICZ

2,360.00

PORTRET MĘSKI, 1912

Olej, płótno; 41 x 36 cm

Sygnowany l.d.: mal. KJachimowicz / 1912.

Kazimierz JACHIMOWICZ

1875 – ?

Studiował (1895) w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.