Jacek FATYGA

1,853.17

PEJZAŻ ZE STOGIEM, 1986

Olej, pilśnia; 28 x 44 cm

Sygnowany p.d.: J. Fatyga 86

Na odwrocie nalepka wystawowa Galerii Sztuki Współczesnej Nova w Częstochowie z opisem pracy.

Jacek FATYGA

ur. 1952