W. SOBOCIŃSKI

1,853.17

NAD BAŁTYKIEM, 1977

Olej, płótno; 60 x 70 cm

Sygnowany p.d.; W. Sobociński 77

W. SOBOCIŃSKI

Pejzażysta poznański