3,517.53 zł
RÓŻE, OWOCE I FILIŻANKA NA STOLIKU, 1986
Olej, płótno; 100,5 x 82 cm
Sygnowany p.d.: Wyrożemska 86
Elżbieta WYROŻEMSKA
1921 – 1991
Malarka, absolwentka (1950) warszawskiej ASP. Malowała kwiaty i pejzaże.