Elżbieta WYROŻEMSKA

3,517.53

RÓŻE, OWOCE I FILIŻANKA NA STOLIKU, 1986

Olej, płótno; 100,5 x 82 cm

Sygnowany p.d.: Wyrożemska 86

Elżbieta WYROŻEMSKA

1921 – 1991

Malarka, absolwentka (1950) warszawskiej ASP. Malowała kwiaty i pejzaże.