CUKIERNICA-KOSZYK, Polska, Warszawa, Bracia Buch, k. XIX w.

590.00

Plater na mosiądzu, miedzi i cynie, szkło (wkład); wys. 19, sr. 14,5 cm

Puncowanie: w trójkącie: WMF Galw Warszawa II; B.Buch; 57

Stan: wkład ze szczerbą