TACA, Niemcy, Berlin, Wilhelm Müller, pocz. XX w.

5,400.00

Srebro, próba 800, waga 959 g,; 42 x 32 cm

Puncowanie: XX, półksiężyc, korona, 800 mk; 17, romb