079. Malarz polski

1,000.00

TARG RYBNY NA WYBRZEŻU, ok. 1930

Olej, tektura; 37 x 53 cm

Sygnowany p.d.: W.M. G(..)iwski

Na odwrocie nalepka: Artystyczna pracownia ram oraz oprawa obrazów Jan Rajewski, Warszawa, ul. Nowogrodzka Nr 18

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 2000 – 2500