2,950.00 zł
Żeliwo; 28 x 21 x 13,5 cm
Sygnowane: na podstawie: рaб. B. Тopoкин; na spodzie: 1959 / KACЛИ / 23; П N 19 Stan zachowania: brak strzelby, druga ułamana