Wojciech WOLWOWICZ

1,853.17

WYŚCIGI, 1998

Olej, płótno; 33 x 46 cm

Sygnowany l.d.: Wojciech Wolwowicz / z Sanoka ‘98

Wojciech WOLWOWICZ

ur. 1950 Sanok

Malarz tworzący w Sanoku. Tematem wszystkich prac jest koń.