1,234.98 zł
PEJZAŻ, 1997
Olej, płótno 18,5 x 24,5 cm
Sygnowany l.d.: Michalski ‘97
Krzysztof MICHALSKI
ur. 1962 Kazimierz Dolny
Ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Zamościu. Studiował na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie uzyskał dyplom z rzeźby w pracowni doc. Bogumiła Zagajewskiego. Uprawia głównie malarstwo olejne, akrylowe i akwarelę. Obecnie jest nauczycielem plastyki w kazimierskim liceum. W 1999 roku został przyjęty do Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików. Prace w zbiorach prywatnych w kraju i za granicą oraz w muzeum w Hortobagy na Węgrzech.