Ryszard POŚREDNIK

354.00

TRZY DRZEWA

Akwarela, papier; 34,5 x 25 cm

Sygnowany p.d.; RPośrednik

Ryszard POŚREDNIK

1919 Otwock – 2016 Otwock

Grafik malarz. Dyplom uzyskał na ASP Warszawie na Wydziale Grafiki u prof. Andrzeja Rudzińskiego. Autor licznych wystaw indywidualnych i zbiorowych. Był wieloletnimredaktorem graficznym legendarnego miesięcznika Ty i Ja. Zajmował się również edukacją artystyczną. Pracował w Pałacu Młodzieży jako instruktor grafiki i rysunku a także w Młodzieżowym Domu Kultury Muranów oraz w Powiatowym MDK w Otwocku.