DZBANEK DO KAWY, Rosja, Rat’kowo, Sabanina i Petersburg, bracia Zinowjew, 1874 – 1887

3,540.00

Porcelana, złocenie, malatury naszkliwne; wys.: 20 cm

Znakowany: naszkliwnie czerwienią pieczęć: Ф / ВС / братьевъ Зиновьевыхъ; naszkliwnie: 142
Stan zachowania: wyszczerbienie wewnątrz kołnierza dzbanka, przetarcia złoceń.