CUKIERNICA, Polska, Kraków, Józef Zamojski, pocz. XIX w.

9,600.00

Srebro, próba 12; wewnątrz złocona, waga 490 g; 13 x 14,5 x 12 cm

Puncowanie: 12; JZ

Wyryty monogram: KL

Wielka rzadkość na rynku antykwarycznym. Józef Zamojski był czynny w Krakowie w latach 1795-1836