ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ OMEGA

14,160.00

Złota koperta i bransoleta, próba 585, waga całk. 69,61 g, śr. 33 mm

Sygnowany na tarczy : Ω / Omega / Automatic

Puncowanie: 585