1,180.00 zł
Obudowa czarny marmur; 30,5 x 24 x 12,5 cm
w tympanonie relief z gołębiami (mosiądz srebrzony); z boków kolumny stalowe z mosiężnymi bazami i kapitelami; dekoracja ryta, złocona; tarcza mosiężna z emaliowanym pierścieniem; mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem wahadłowym, gongiem spiralnym; bicie godzin i półgodzin
Sygnowany na tarczy: Sadler Ottery St. Mary
Stan: brak wahadła, kluczyka, obluzowana dolna drewniana półka, na której zamocowany jest gong