TANIEC, Persja, XX w.

236.00

Miniatura, farby wodne, kość; 9,7 x 6 cm (owal)

drewniana, inkrustowana ramka 6 x 12 cm, podpórka

Sygnowana p..śr.: pismem perskim / Rasol