Luigi BARTOLINI

17,700.00

NA BRZEGU MORZA, po 1776

Olej, płótno; 66 x 83,5 cm

Napis p.d.: Luigi Bartolini

Kopia obrazu Claude-Joseph Verenta z 1776, który znajduje się londyńskiej National Gallery.