Francesco BARTOLOZZI

472.00

BÓG NAKAZUJE ŚWIĘTEJ RODZINIE UCIECZKĘ DO EGIPTU, 1765

wg Giovanni Benedetto Castiglione

Akwaforta, akwatinta, papier; 27,5 x 42 cm (odcisk płyty)

Sygnowany z płyty l.d.: Castiglione inv.t; p.d.; Bartolozzi f.