PARA MINIATUR: JÓZEF I ANNA GABRIEL, pocz. XIX w.

4,720.00

Gwasz, pergamin; 6 x 4,7 cm

wewnętrzna ramka mosiężna, złocona, zewnętrzna drewniana 14 x 10,8 cm, z brązowa aplikacją – kwiat

Na odwrociach papierowe nalepki z napisami piórem: 1. Józef Gabriel +1813 / Ojciec – Teresy Aulickowej – żony Adolfa; 2. Anna z Seidleró(w) Gabrielowa +1845 / matka Teresy z Gabrielów Aulickowej