920.00 zł
Atlas geograficzny, cz. III, Petersburg. 1854
Географическiй атлась H. Зуевa
26 x 35 cm, oprawa tektura, grzbiet skórzany, 36 litograficznych tablic, część kolorowanych: mapy, plany, herby, ordery
Stan: rozdarcia, przetarcia oprawy; przebarwienia, zaplamienia, zadarcia, zagięcia papieru.