Zenon ANISZEWSKI

300.00

ZAKOCHANI, 2011

Akwarela, papier; 15 x 30 cm (w świetle p-p)

Sygnowany śr. d.: ZAniszewski / 2011

Zenon ANISZEWSKI

ur. 1948 Grudziądz

Malarz. Uprawia malarstwo sztalugowe i akwarelowe. Nazywany Gdańskim Kossakiem. Głowna tematyką jego twórczości są konie, niepowtarzalne piękno tych zwierząt. Maluje polskie dwory ziemiańskie, scenki rodzajowe.