MIARKA 1 LITR DO ALKOHOLU WARSZAWSKIEJ FIRMY WARWOD, XIX/XX w.

747.00

Mosiądz cynowany, wys. 14 cm

Napis: WARWOD / WARSZAWA, wyryte: 1 l; puncowanie: w kartuszu RP z trzema gwiazdkami; 40; 101

Cena wywoławcza 650

Estymacja 800 – 900

183 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

29 czerwiec 2019 | sobota, godz: 17:00