263. PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, 1949

300.00

Srebro, próba 3, waga 138 g, 11 x 7,5 cm

Puncowanie: M./W.; w owalu 3, głowa w chuście, W

Wyryty monogram KN, wewnątrz dedykacja: Nie zapomnij / 11.VIII.49 r.

Cena wywoławcza 300

Estymacja 350 – 400

183 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

29 czerwiec 2019 | sobota, godz: 17:00