TRZY USCHŁE ŚWIERKI, 1932

1,150.00

MALARZ ŚLĄSKI

Akwarela, papier; 22,5 x 17,5 cm

Sygnowany p.d.: FR.II.32

Na odwrocie drukowana nalepka okresu przedwojennego kłodzkiego salonu sztuki Richarda Lepiarczyka