Wiktor BERG

460.00

STUDIUM PORTRETOWE wg Leona Michalskiego, poł. XX w.

Drzeworyt, bibułka; 26 x 19 cm (odbitka)

Sygnowany z klocka p.d.: W.Berg sc; l.g: L.Michalski