240. Artur MANGIN

200.00

CZŁOWIEK I ZWIERZĘ

przełożył W. Niewiadomski

Warszawa, Nakładem Redakcyi „Przeglądu Tygodniowego 1873

w trzech tomach współoprawnych

14 cm, s. 140, 116, 78; opr. płsk.

Exlibirs Józefa Potęgi

Stan: przetarcia oprawy, przebarwienia papieru, ze strony tytułowej wycięty wpis własnościowy

Cena wywoławcza 100

Estymacja 120 – 140

182 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

18 maj 2019 | sobota, godz: 17:00