031. Stefan JUST

1,000.00

PORTRET KOBIETY, 1944

Olej, płótno; 82 x 65 cm

Sygnowany l.d. S. JUST /1944 / Warszawa

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 1500 – 1800

Stefan JUST

1905 – 1977

Malarz łódzki, absolwent warszawskiej ASP. W 1938 r. wyróżniony na Salonie Zachęty. W 1960 r. namalował słynny obraz Matki Boskiej dla kościoła salezjanów w Szczyrku. W swej twórczości rozwijał koncepcje koloryzmu.

181 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

13 kwiecień 2019 | sobota, godz: 17:00