075E. Felix PHILIPPOTEAUX

900.00

KSIĄŻĘ JÓZEF PONIATOWSKI

Litografia kolorowana akwarelą, papier; 23,5 x 15,7 cm (kompozycja)

Sygnowany drukiem pod ryciną: F. Philippoteaux pinxt imp. J. Rigo et Cie Ch.Bour lith. Poniatowski

Cena wywoławcza 900

Estymacja 1100 – 1200

Felix PHILIPPOTEAUX

1815 – 1884

181 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

13 kwiecień 2019 | sobota, godz: 17:00