183. KOMPLET SZTUĆCÓW fason Luis XVI, Polska, Warszawa, Fraget, XIX/XX w.

1,500.00

Plater na nowym srebrze, stal (ostrza noży)

w składzie: łopatka (22 cm), łyżka i widelec półmiskowe (27 i 26 cm), 12 noży (23,5 cm), 11 łyżek (20 cm), 11 widelców (20 cm), 6 łyżeczek (14 cm), 6 łyżeczek do kawy (11,5 cm), razem 49 szt.

Puncowanie: Fraget N Plaque; na ostrzach: J. Fraget

Pudełko

Pochodzenie: rodzina malarzy Filipkiewiczów

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 2000 – 2200

181 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

13 kwiecień 2019 | sobota, godz: 17:00