PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, po 1930

517.00

Srebro, próba 3, wewnątrz złocona, waga 137,5 g, 11 x 8 cm

Puncowanie: 3, głowa w chuście, W; 15; KS pod koroną