196. ZEGAR KOMINKOWY ZE ZNALEZIENIEM MOJŻESZA, Francja, Paryż, Samuel Marti, 3 tercja XIX w.

2,700.00

Obudowa czarny marmur, figura stop metali, wys. całk. 51 cm

tarcza emaliowana z cyframi godzin rzymskimi; mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem wahadłowym, systemem bicia godzin i półgodzin, sygnowany: Medaille de Bronze S. Marti et Cie

Cena wywoławcza 2500

Estymacja 3000 – 3500

181 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

13 kwiecień 2019 | sobota, godz: 17:00