Emil UKLEJA

481.50

TRZY RYSUNKI

POSTAĆ,1968

Gwasz, tusz, piórko, papier; 13 x 11 cm

Sygnowany p.d.; E Ukleja, dedykacja autorska dla profesora Edwarda Potęgi

NIEBIESKIE DRZEWA, 1968

Akwarela, papier; 8,5 x 18 cm

Sygnowany l.d.: E Ukleja

Dedykacja autora dla Edwarda Potęgi

NOKTURN

Gwasz, papier; 6,5 x 8 cm

Sygnowany śr. d. E. Ukleja

Emil UKLEJA

1902 Włodawa – 1975

Pejzażysta łódzki.