284. Edward KIEŁTYKA

500.00

PEJZAŻ Z DWIEMA ŁODZIAMI NA BRZEGU

Olej, tektura; 21 x 30 cm

Sygnowany l.d.: E Kiełtyka

Cena wywoławcza 500

Estymacja 700 -800

Edward KIEŁTYKA

1920 – 1988

Jeden z ciekawszych artystów tworzących w Radomiu. W 1956 r. ukończył warszawską ASP, gdzie był uczniem Nachta-Samborskiego. Koloryzm obecny jest w jego płótnach, ale jest to koloryzm już przetworzony.

181 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

13 kwiecień 2019 | sobota, godz: 17:00