061. Teofil ŚLIWOWSKI

800.00

TADEUSZ KOŚCIUSZKO, 1918

Olej, płótno; 50 x 37 cm

Sygnowany l.d.: Teofil Śliwowski 1918

Cena wywoławcza 800

Estymacja 1000 – 1200

180 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

09 marzec 2019 | sobota, godz: 17:00

Teofil ŚLIWOWSKI

1877 – 1965 Sandomierz

Malarz sandomierski, dekorator wnętrz, freskant, rysownik, renowator zabytkowych dzieł malarskich w Muzeum Diecezjalnym w Sandomierzu.