067. MINIATURA, ODZNAKA PAMIĄTKOWA, OBROŃCOM KRESÓW WSCHODNICH 1919

200.00

Srebro, 15 x 15 mm

Słupek, nakrętka sygnowana W. Miecznik, Warszawa, Marszałkowska 108

Cena wywoławcza 200

Estymacja 240 – 250

180 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

09 marzec 2019 | sobota, godz: 17:00