071D. PARA GUZÓW KONTUSZOWYCH, Polska, XVIII w.

1,200.00

Srebro, próba 12, waga 18,6 g, śr. 25 mm

Puncowanie: 12

Cena wywoławcza 1200

Estymacja 1400 – 1500

180 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

09 marzec 2019 | sobota, godz: 17:00