014. Ludwik WERNER

1,200.00

ZIMOWY PEJZAŻ GÓRSKI Z POTOKIEM, 1937

Olej, tektura; 35,5 x 50 cm

Sygnowany p.d.: L. Werner 1937

Cena wywoławcza 800

Estymacja 1500 – 1600

179 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

02 luty 2019 | sobota, godz: 17:00

Ludwik WERNER

1900 – 1961

Pejzażysta polski.