022. Andrzej CZARNOTA

450.00

KOŚCIÓŁ ŚW. WOJCIECHA W KRAKOWIE

Akwarela, papier; 49 x 34 cm (w świetle p-p)

Sygnowany l.d.; Czarnota; p.d.: Kraków

Cena wywoławcza 300

Estymacja 500 – 600

179 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

02 luty 2019 | sobota, godz: 17:00

Andrzej CZARNOTA

1960 Sosnowiec – 2014 Sosnowiec

Absolwent Wydziału grafiki krakowskiej ASP (dyplom 1987). Grafik, malarz i rzeźbiarz. Z mistrzowskim opanowaniem warsztatu, z niesamowitym wyczuciem koloru, światłocienia, celnością kompozycji, prezentuje nam się pejzażysta – naturalista (Maciej Szczawiński).