052. MAKATA, Polska, Buczacz, Manufaktura Potockich, pocz. XX w.

1,500.00

Technika żakardowa, jedwab, złot nić, 148 x 148 cm

Sygnowana na tkanym pasku wszytym w narożniku na rewersie: BUCZACZ, herb Pilawa z inicjałami A P (Artur Potocki) | No 3294 | W. 152 | 150 | zr 570

W formie siedmiu pasów kontuszowych

Stan: złota nic wysunięta z osnowy w skutek przetarcia.

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 7000 – 8000

179 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

02 luty 2019 | sobota, godz: 17:00