064. SAMOWAR Z TACĄ I OCIEKACZEM, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/XX w.

16,500.00

Plater na mosiądzu, drewno, kość (uchwyty), wys. całk. 74 cm

Puncowanie na samowarze: Norblin & Co Galw Warszawa / AA / 1024; na tacy: Norblin & Co Galw Warszawa / 1558

Czarka-ociekacz dobrana

Cena wywoławcza 16500

Estymacja 19000 – 20000

179 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

02 luty 2019 | sobota, godz: 17:00