PUCHAREK, Rosja, Petersburg, Carl Magnus Stähle, 1850

1,725.00

Srebro, próba 84, wewnątrz złocony, waga 123 g, wys. 11, śr. 7,5 cm

Puncowanie: Д T/ 1850 – cecha probierza Dmitrija Ilicza Twerskoja, C.M.S; 84, skrzyżowane kotwice i berło