175. PIĘĆ KIELISZKÓW, Rosja, Moskwa, Paweł Dmitriew, 1885

1,500.00

Srebro, próba 84, wewnątrz złocone, waga 198 g, wys. 9,5 cm

Puncowanie: św. Jerzy / 1885 / 84; ПД

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 1800 – 2000

179 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

02 luty 2019 | sobota, godz: 17:00