252. ŁYŻECZKA DO CUKRU, Polska, Warszawa, po 1931

400.00

Srebro, próba 3, czerpaczek wewnątrz złocony, waga 32.8 g, dł. 15,5 cm

Puncowanie: I.W.; 3, głowa w chuście, W

Cena wywoławcza 400

Estymacja 480 – 500

179 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

02 luty 2019 | sobota, godz: 17:00