302. PLAKIETA Z ALEGORIĄ NOCY, Dania, Kopenhaga, Bing & Grondahl, k. XIX w.

350.00

wg. Bertela Thorvaldsena

Biskwit, śr. 14,5 cm

Sygnowany. wyciskiem: B&G / Eneret, ryta: 2

Cena wywoławcza 350

Estymacja 400 – 500

179 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

02 luty 2019 | sobota, godz: 17:00