305. TRZY TALERZYKI DEKOROWANE W POLNE KWIATY, Saksonia, Miśnia, XIX/XX w.

450.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, śr. 13,5 cm

Sygnowane kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze

Cena wywoławcza 450

Estymacja 550 – 600

179 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

02 luty 2019 | sobota, godz: 17:00