337. Dmitrij Juriewicz SZAPOWAŁOW (Źmicer SZAPOWAŁAJ)

880.00

MICHAŁ KRZYSZTOF RADZIWIŁŁ „SIEROTKA ZAMAWIA ARMATY DO ZAMKU W NIEŚWIEŻU, 2015

Akwaforta, papier; 28 x 18 cm (zadruk)

Sygnowany ołówkiem pod ryciną E/A c 3 „Мікалай Крыштоф Радзівіл «Сіротка» прымае замову на гарматы ў Арсенале Нясвіжкага замку 1600 год Шаповалаў Зьмицер / monogram artysty / 2015

Cena wywoławcza 880

Estymacja 1100 – 1200

179 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

02 luty 2019 | sobota, godz: 17:00