037. A. MILO

1,600.00

KOLEKCJONER, poł. XX w.

Olej, płótno; 59 x 49 cm

Sygnowany p.d.: A. Milo

Cena wywoławcza 1600

Estymacja 1900 – 2000

178 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

15 grudzień 2018 | sobota, godz: 17:00