261B. DZBAN SECESYJNY, Niemcy, Geislingen, WMF, 1908

600.00

Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa plater na stopie britannia, wys. 38 cm

Puncowanie: WMFB I/0 OX

Wyryte: G; 25/7 08

Cena wywoławcza 600

Estymacja 700 – 800

178 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

15 grudzień 2018 | sobota, godz: 17:00